Zeldzaam Mooi Markt Wilhelminaplein in Leeuwarden

Zeldzaam Mooi Markt Wilhelminaplein in Leeuwarden

Op zondag 2 juni 2024 is er weer een Zeldzaam Mooi Markt op het prachtige Wilhelminaplein in Leeuwarden. Het is een markt met zeldzaam mooie producten van lokale en regionale kunstenaars, ontwerpers en creatieve ondernemers. Alle producten zijn handgemaakt, zelfontworpen of in kleine oplages (lokaal) geproduceerd. Daarnaast worden er ook ambachtelijke (biologische) lekkernijen verkocht.

Kunstenaar Oscar Prinsen heeft een prachtige balans gevonden tussen zijn kunst en het draaien van plaatjes. Op de Zeldzaam Mooi Markt zorgt Oscar voor de muzikale omlijsting met oude singletjes; jukebox, soul, funk, disco, Franse chansons, jazzy en pop.

Bellenblaas kunstenaar Frans van de Kamp geeft tijdens de Zeldzaam Mooi Markt mega zeepbellen demonstraties voor jong en oud.

Juist de niet alledaagse dingen maken deze markt zo bijzonder.

Waar: Wilhelminaplein in Leeuwarden

Wanneer: 2 juni 2024 van 11:00 tot 17:00 uur

Toegang: gratis

Wil je deelnemen? Schrijf je in via https://www.zeldzaammooi.com/deelnemen

Dagje eropuit

Citygames in Nederland

Citygames in Nederland

Citygames in Nederland: ontdek steden op een avontuurlijke manier. Perfect voor vrienden, gezinnen en collega’s. Speel het hele jaar door!

Uit met de feestdagen

Uit met de feestdagen

De feestdagen zijn een ideale gelegenheid om samen met vrienden en familie op pad te gaan. Door heel Nederland is er voor elke leeftijd wel iets bijzonders te beleven.

Uitgelicht in Nederland

Escaperoom in Tilburg

Beleef de leukste escaperooms in Tilburg! Ontsnap met vrienden, familie of collega’s en ontdek uitdagende thema’s en spannende avonturen.

Blogs