Zwembad 't Walfort

Zwembad ’t Walfort

Lekker zwemmen bij Zwembad ’t Walfort in Aalten. Even gezellig een dagje weg om te ontspannen in het zwembad. Pak je tas, je handdoek en je zwemkleding en kom lekker zwemmen in Aalten. Voor, tijdens of na het zwemmen kun je genieten van een hapje en een drankje.

Roetsj in volle vaart van de grote gele glijbaan en plons met veel gespetter het water in. Tevens is het mogelijk om zwemlessen te nemen. Leer zwemmen, duiken en met kleren aan zwemmen. Zwem een eind weg en laat zien dat jij een echte zwemkampioen bent.

Adres Zwembad ’t Walfort

Dennenoord 2
7121ME Aalten
Telefoon: 0543 – 47 58 28

Bezoek de website

Dagje eropuit

Citygames in Nederland

Citygames in Nederland

Citygames in Nederland: ontdek steden op een avontuurlijke manier. Perfect voor vrienden, gezinnen en collega’s. Speel het hele jaar door!

geniet van een avond uit

Geniet van een avond uit

Ontdek het diverse aanbod aan musicals, concerten en kindervoorstellingen voor een perfect avondje uit. Geniet van een unieke culturele ervaring geschikt voor jong en oud.

Uitgelicht in Nederland

Escaperoom in Tilburg

Beleef de leukste escaperooms in Tilburg! Ontsnap met vrienden, familie of collega’s en ontdek uitdagende thema’s en spannende avonturen.

Blogs

Weekendje Nijmegen

Wij gingen voor een weekendje historie, cultuur, winkelen naar Nijmegen. 'Gewoon' genieten van het leven in een van de oudste steden van Nederland! We gingen ook de podwalk lopen van ''Het Verhaal van Nederland'' in Nijmegen.