Midwinterhoornwandeling in Beltrum op 4 december 2022

Na twee jaar van afwezigheid is het bijna zover. In samenwerking met ’t Noasman organiseren de Midwinterhoorn Bloazers ’t Slat hun jaarlijkse midwinterhoornwandeling op zondag 4 december 2022.

Ruim 40 enthousiaste midwinterhoornblazers verblijden de wandelaars met hun karakteristieke tonen door de authentieke natuur van Beltrum. Op markante punten treft men midwinterhoornblazers aan in de nabijheid van knusse en knapperende vuurkorven. Daarbij zijn de blazers bereid om uitleg te geven over de traditionele wijze van deze ambachtswerken en het boeiende verhaal achter de midwinterhoorn. Op het eindpunt is onder het genot van een winterse versnapering te zien hoe een midwinterhoorn wordt gemaakt.
Starten kan vanaf ’t Noasman tussen 08.30 en 11.00 uur en er is keuze uit drie verschillende afstanden; 5, 10 en 15 kilometer. De kosten om deel te nemen bedragen € 4,50 per persoon. Voor leden van de wandelbond (KWBN) zijn de kosten € 3,50 per persoon, kinderen tot 12 jaar mogen gratis meewandelen en gelieve bij deelname contant te betalen.

Locatie Midwinterhoornwandeling in Beltrum op 4 december 2022

Meenweg 4
7156NX Beltrum

 

Aankomende evenementen

Popkorenfestival Zierikzee

Locatie: Zierikzee

Uitnacht Arnhem

Locatie: Arnhem

Stoomdag

Locatie: Dronten

Amstelveen in 24hrs

Locatie: Amstelveen

Jaarlijkse Junidag op 4 Juni 2023 in de Bloemenwijk te Veghel

Locatie: Veghel

XXL Vlooienmarkt Nac stadion Breda maandag 2E Pinksterdag

Locatie: Breda

XXL Vlooienmarkt WillemII stadion Tilburg zondag 4 juni

Locatie: Tilburg

Amstelveen in 24hrs

Locatie: Amstelveen

Garagesale Route Groenekan

Locatie: Groenekan

Schuttersfestijn Doornenburg

Locatie: Doornenburg